טל: 03-5518623
מיזוג אוויר וקירור
משאבות חום
יבשנים
פרוייקטים
          התאחדות 
   התעשיינים בישראל
 חדשות ועדכונים
ברוכים הבאים לאתר החדש של וקס מערכות אנרגיה
קרא עוד
 
האחוזה של ולרי קוגן בקיסריה
קרא עוד
 
50 שנות עשייה
קרא עוד
 
זכיה במכרז לייצור יחידות טיפול באוויר בפרויקט מגדל האשפוז החדש של בית החולים הדסה עין כרם.
קרא עוד
 
דף הבית >> מאמרים

משאבת חום לבית

משאבת חום לבית תאפשר לכם לחסוך באנרגיה ובנוסף בהוצאות השוטפות. משאבות חום משמשות בין היתר לצרכי חימום מים ובריכות שחיה

arrow קרא עוד
חימום בריכות שחייה פרטיות

חימום בריכות שחייה פרטיות באמצעות משאבות חום היא שיטת החימום המתקדמת ביותר היום. משאבות חום מנצלות את האנרגיה בסביבה ומתרגמות אותה לחום.

arrow קרא עוד
מחמם מים לבריכה

מחמם מים לבריכה הוא פתרון מצויין שיאפשר לכם ליהנות מטמפרטורת מים של עד 40 מעלות! גוף החימום עשוי פלסטיק איכותי וצנרת טיטניום אשר עמידים בפני כימיקלים.

arrow קרא עוד
משאבות חום

יחידות לחימום מי בריכות שחיה ו/או ג'קוזי. היחידות בנויות מחומרים עמידים בתנאי מזג האוויר ומחליפי החום לחימום המים עשויים ממבנה פלסטי וצנרת טיטניום עמידה בכימיקלים

arrow קרא עוד
יבשנים

יבשנים הינם יחידות המיועדות לייבוש חללים (בריכות, חדרים, אולמות, חממות חקלאיות ועוד). מהווים פתרון מעולה לשמירה על רמות לחות וטמפרטורה מבוקרות לצד מיזעור נזקי הקורוזיה למבנה.

arrow קרא עוד
מיזוג אויר

היחידות נבנות על פי מאפייני הלקוח ומיועדות למיזוג חללים גדולים בספיקות ותפוקות שונות. קיימים פתרונות מיזוג המיועדים ל"חדרים נקיים" ברמות ניקיון שונות לתעשיות ה"היי-טק", התעשיות הפרמצבטיות ועוד

arrow קרא עוד
חימום בריכות שחיה

חימום בריכות שחיה בעזרת משאבות חום הן "ירוקות" יותר מכל שיטה אחרת לחימום. חימום בריכות שחיה בעזרת משאבות חום חוסך בעלויות האחזקה ובנזק לסביבה.

arrow קרא עוד
משאבות חום לבריכה

משאבות חום לבריכה מנצלות את האנרגיה הסביבתית לצורך החימום ובכך חוסכות באנרגיה. משאבות חום לבריכה אינן דורשות אחזקה והן עמידות מאוד ולכן גם התחזוקה מעטה.

arrow קרא עוד
משאבות חום לחימום מים

משאבות חום לחימום מים מאפשרותלהמשיך ולהשתמש בבריכה גם בימי החורף הקרים. משאבות חום אלו הן פתרון מצויין למי שרוצה לחסוך העלויות הסקה.

arrow קרא עוד
גוף חימום לבריכה

גוף חימום לבריכה הוא גוף אשר מוצב בדר"כ בסמוך לבריכה ואליו המים מועברים לצורך חימום הבריכה. היום משאבות מים הן שם הדבר בתחום של חימום בריכות

arrow קרא עוד
חימום בריכה ביתית

חימום בריכה ביתית לא מוכרח לעלות סכומי כסף גבוהים. מערכות החימום כיום משתלבות נהדר לצד כל בריכה, פשוטות להתקנה ומאפשרות ליהנות ממים חמים לאורך כל השנה.

arrow קרא עוד
פתרונות חימום

משאבות חום הן פתרונות חימום המשלבים בין קידמה, ושימוש בטכנולוגיות ייחודיות ומשוכללות מאוד, לבין יעילות רבה. הן מאפשרות לחסוך באנרגיה ולשמור על איכות הסביבה

arrow קרא עוד
משאבות חום - מחירים ללא תחרות

משאבות חום - מחירים ללא תחרות רק בוקס מערכות אנרגיה. משאבות חום הן פתרון ידידותי לסביבה לחימום מים, בריכות ועוד. המשאבה מנצלת את האנרגיה שבסביבה וממנה..

arrow קרא עוד
מערכת חימום מים

מערכת חימום מים היא פתרון מצויין לקבלת מים חמים בימים הקרים של החורף. בעזרת משאבות חום תוכלו לחמם את הבית בעזרת חימום תת רצפתי, את הבריכה ועוד.

arrow קרא עוד
חימום בריכות באמצעות משאבות חום

חימום בריכות באמצעות משאבות חום מאפשר חיסכון משמעותי בעלויות החימום בהשוואה לפתרונות חימום אחרים. המשאבות מתאימות לכל גודל של בריכה, ידידותיות לסביבה ו..

arrow קרא עוד
התייעלות אנרגטית

התייעלות אנרגטית תסייע לנו לא מעט בשמירה על איכות הסביבה וכמובן ליהנות מהוצאות כספיות נמוכות יותר בשימוש בפתרונות שונים במקום מוצרי החשמל הרגילים.

arrow קרא עוד
חימום חסכוני

אם חשוב לכם לשמור על איכות הסביבה, ליהנות מפתרון חימום איכותי וגם להוזיל את עלויות החשמל, חימום חסכוני בעזרת משאבות חום, הוא הפתרון הנכון ביותר עבורכם..

arrow קרא עוד
חיסכון באנרגיה – זה לא רק זול יותר, זה גם ירוק יותר!

חיסכון באנרגיה מתחיל, בראש ובראשונה, בחיסכון בחשמל. מציאת פתרונות חימום, למשל, המתבססים על משאבים טבעיים ופחות על חשמל כמו מערכת חימום מים הכוללת..

arrow קרא עוד
טיפים לחיסכון בחשמל

טיפים לחיסכון בחשמל שיעזרו לכם לצמצם באופן משמעותי בעלויות החשמל שלכם, בהוצאות השוטפות, ולא פחות מכך יאפשרו לכם גם לשמור על כדור הארץ והסביבה בה אנו חיים

arrow קרא עוד
חימום בריכות | חימום בריכות שחיה | משאבות חום | מאמרים | צור קשר כל הזכויות שמורות לוקס מערכות אנרגיה 2010